![Αγιος Γερμανός Μύλος small 2](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/11/Αγιος-Γερμανός-Μύλος-small-2-300x225.jpg)
Την Παρασκευή 21 έως τη Δευτέρα 24 Νοεμβρίου θα βρεθούμε στον Άγιο Γερμανο για να προετοιμαστούμε για την Εικαστική Πορεία 2014-15 και να επισκεφθούμε τον Παραδοσιακό Μύλο στον Άγιο Γερμανο, πρόσφατα ανακαινισμένο από την Εταιρεία Πρεσπών και θα εξετάσουμε τις δυνατότητες που παρέχει για την κατασκευή τσόχας και χειροποίητου χαρτιού.
Η διαδικασία διερεύνησης εντάσσεται στο πλαίσιο της διαδικασίας φύση/όρια/υλικά 4
φύσηόριαυλικά 3
Οσοι/ες ενδιαφέρεστε αποστείλετε την εκδήλωση ενδιαφέροντος στην
firstpaintingworkshop@uowm.gr