![P1620873-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620873-w1024-h768-168x300.jpg)
![P1620876-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620876-w1024-h768-300x168.jpg)
![P1620880-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620880-w1024-h768-300x168.jpg)
![P1620894-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620894-w1024-h768-168x300.jpg)
![P1620896-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620896-w1024-h768-168x300.jpg)
![P1620898-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620898-w1024-h768-168x300.jpg)
![P1620906-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620906-w1024-h768-168x300.jpg)
![P1620913-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620913-w1024-h768-300x168.jpg)
![P1620917-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620917-w1024-h768-225x300.jpg)
![P1620918-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620918-w1024-h768-300x225.jpg)
![P1620919-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620919-w1024-h768-300x225.jpg)
![P1620921-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620921-w1024-h768-168x300.jpg)
![P1620923-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620923-w1024-h768-168x300.jpg)
![P1620925-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620925-w1024-h768-300x168.jpg)
![P1620928-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620928-w1024-h768-168x300.jpg)
![P1620933-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620933-w1024-h768-300x168.jpg)
![P1620936-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620936-w1024-h768-168x300.jpg)
![P1620940-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620940-w1024-h768-300x225.jpg)
![P1620941-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620941-w1024-h768-168x300.jpg)
![P1620939-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620939-w1024-h768-300x225.jpg)
![P1620942-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620942-w1024-h768-300x168.jpg)
![P1620943-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620943-w1024-h768-300x168.jpg)
![P1620951-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620951-w1024-h768-300x168.jpg)
![P1620957-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620957-w1024-h768-300x168.jpg)
![P1620966-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1620966-w1024-h768-168x300.jpg)
![P1630012-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1630012-w1024-h768-300x168.jpg)
![P1630013-w1024-h768](https://eetf.uowm.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1630013-w1024-h768-300x168.jpg)
17/09 – 04/10/2014 Μακεδονικό Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης και Κρατικό Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης: Kodra Fresh – Οι Ήρωες Πέθαναν. Ζήτω οι Ήρωες!
Ομαδική έκθεση 34 νέων καλλιτεχνών, απόφοιτων και τελειόφοιτων Σχολών Καλών Τεχνών
Επιμέλεια
Ανθή Αργυρίου – Κεντρική Επιμελήτρια / Συντονίστρια Πεδίου Δράσης Κόδρα
Παναγής Κουτσοκώστας – Κεντρικός Επιμελητής / Συντονιστής Πεδίου Δράσης Κόδρα
Οι καλλιτέχνες που επιλέχθηκαν και συμμετέχουν στο Κόδρα Fresh 2014:
Nicolas Paradiselo, Archer Sol, Αναστασία Αγάθου, Βασίλης Αλεξάνδρου, Μαρία Ανδρικοπούλου, Ελεάνα Αντωνάκη, Γιώργος Γεροντίδης, Δημήτρης Γκέτσις, Κωνσταντίνος Γκράτσας, Γιάννης Δελατόλλας, Αναστασία Δούνια – Χαραλάμπους Ιουλία, Μαίρη Θηβαίου, Λία Κατόπη, Χριστόφορος Κατσαδιώτης, Παναγιώτης Κεφαλάς, Έιντζι Κορόνα, Θωμάς Κοντός, Δήμητρα Κούτσιανου, Κωνσταντίνος Κωτσής, Ελεάνα Μπαλέση, Δημήτρης Τζικόπουλος-Μποσκίδης, Δάφνη Μοναστηριώτη, Δήμητρα Μπαϊρακτάρη, Φανούρης Μωραΐτης, Νίκος Παναγιωτόπουλος, Γιώργος Παπαφίγκος, ΖωήΣκλέπα,Χρήστος Σκούρτης, Μαργαρίτα Στέφου, Ισμήνη Τελιγιορίδου, Γιώργος Τρύφων, Δημήτρης Φραγκάκης, Πυθαγόρας Χατζηανδρέου, Μάγδα Χριστοπούλου.
Η περφορμανς σε συντονισμό της Αγγελικής Αυγητίδου
εδώ